Kad ir kaip nekęsčiau reklamos, šiemet Facebookui turiu būti dėkingas už keletą daiktų, kuriuos įsigijau  reklamos dėka.  Galbūt ne pirmo būtinumo, bet juos labai smagu turėti.

Laikrodis VEJRHØJ Sakura

Foto: vejrhoj.com

Jau seniai norėjosi medinio laikrodžio, bet iki šiol visi mano matyti buvo arba labai stori, stokojantys grakštumo, senamadiško dizaino, arba kaip tik atvirkščiai – per daug iššaukiančios išvaizdos. Todėl reklamoje išvydęs iki šiol man negirdėto danų gamintojo VEJRHØJ laikrodžius, likau sužavėtas jų dizaino. Žinoma, visų pirma dėl gamyboje naudojamo medžio, bet dar labiau dėl mano akiai tiesiog tobulo gaminio išpildymo – skandinaviškos minimalistinės elegancijos, kuri tuo pačiu alsuoja ir modernia prabanga. Sužavėjo ir įmonės prisistatymas jų internetinėje svetainėje, filosofija pasirodė labai artima.
Tai buvo spontaniškas pirkinys – vos pamatęs reklamą žinojau, kad tiesiog privalau turėti tokį laikrodį, tad beliko tik išsirinkti modelį. O rinktis iš gražių daiktų visada sunku – norisi daugiau, nei vieno. Visgi nugalėjo vyšnios medienos, nerūdijančio plieno ir tamsiai rudos odos derinį įkūnijantis „Sakura“ modelis. Susižavėjimas nedingo ir laikrodį išpakavus Kalėdų rytą – toks pats gražus, kaip ir nuotraukose. Ir kirba mintis, kad turbūt ne paskutinis… VEJRHØJ linkiu didžiausios sėkmės!

Prosawood mediniai akiniai nuo saulės

Facebook algoritmai teisingai atspėjo, kad man gali būti įdomūs ir estų kompanijos Prosawood gaminiai. Prosawood taip pat gamina ir medinius laikrodžius, tačiau dizainas gerokai skiriasi nuo VEJRHØJ. Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, todėl paliksiu patiems nuspręsti patinka, ar ne.

foto: .prosawoodshop.com

O štai akinius nuo saulės įsigijau. Pasirinkau ko gero mažiausiai įmantrų klasikinį modelį Classic Walnut be jokių papildomų pagražinimų – tiesiog natūralus riešutmedžio grožis. Na, o mėgstantiems drąsesnį dizainą Prosawood tikrai turi ką pasiūlyti – nemažai variantų tiek pačių rėmelių, tiek raštų ir pačių lęšių atspalvių.
Pagaminimo kokybė nepriekaištinga – Prosawood akinius nešiojau visą vasaros sezoną ir kol kas nesimato naudojimo žymių, tad drąsiai galiu rekomenduoti.

Beje, Prosawood gamina ir korekcinius akinius, kurių mediniai rėmeliai yra dar aukštesnės kokybės.

Sash Tres 45 – ausinės iš Ukrainos

Sash-audio ausinės neretai linksniuojamos įvairiose facebook ausinių entuziastų grupėse ir forumuose kaip išskirtinį kainos-kokybės santykį turinčios ausinės. Man, savaime suprantama, imponavo dar ir todėl, kad korpusams naudojama natūralaus medžio mediena. Ir ne bet kurio, o ąžuolo, su kuriuo tenka susidurti dažniausiai.
Reikia paminėti, kad šios ausinės gaminamos pagal užsakymą – leidžiama pasirinkti atspalvį, kabelio ilgį ir jungties tipą, grotelių dizainą bei dar keletą kitų techninių detalių.

Pirkti ausines neklausius yra rizikinga, bet pirkau su ta mintim, kad net jei ir nesužavės garso kokybe, bent jau simboliškai būsių parėmęs gamintoją iš Ukrainos šiuo sunkiu metu. Visgi ausinės nenuvylė nei pagaminimo kokybe, nei skambesiu, nors esu tikras, kad tikrojo jų potencialo net neišnaudoju su savo turima technika. Šiai dienai Sash Tres ausines naudoju ir kaip fotomodelį savo stovų nuotraukose.

MS knives Sting peilis

Vienoje iš Lietuvos peilininkų facebook grupėje atsidūriau iš smalsumo – norėjosi pasižvalgyti, kokią medieną tautiečiai naudoja peilių kriaunų gamyboje. Ir štai akis užkliuvo už Modesto Skirmanto (MS Knives) kūrinių.

Vaizdelis taip patiko, kad užsisakiau, kad ir man pagamintų vieną iš jo kompaktiškiausių peilių „Sting” – M390 plienas ir įstabaus grožio Desert Ironwood mediena. Ši medienos rūšis išsiskiria ne tik įspūdingais raštais, bet ir ypatingu kietumu ir stabilumu, todėl idealiai tinka rankenų gamybai.

Kaip įvardijo autorius, tai – džentelmeno peilis, todėl nedidelis, kad būtų patogu nešiotis visur.

Tai nėra reklama – tiesiog esu patenkintas pirkėjas ir man negaila pasidalinti geru žodžiu apie man artimą smulkųjį verslą. 

Leave a Reply