Audio baldų siuntimas į užsienį

Ką tik pirmą kartą teko siųsti kurjeriu savo gamintą ąžuolinį audio staliuką į užsienį. Kadangi visus savo baldus parduodu surinktus ir neardomus, tokio daikto supakavimas buvo išties nemažas galvos skausmas, kai žinai, kokia didelė rizika, kad su pakuote bus elgiamasi ne taip atsargiai, kaip norėtųsi. Todėl Lietuvoje baldus stengiuosi pristatyti pats, net jei tenka važiuoti kelis šimtus kilometrų.

Kadangi šįkart baldo nugabenti pačiam į Vokietiją galimybės nebuvo, teko suktis iš padėties. Pirmiausia sukonstravau medinį karkasą, jo dydį apskaičiuodamas taip, kad į šią kiaurą dėžę įkėlus staliuką, iš visų pusių liktų po porą centimetrų minkštai putplasčio plokštei. Vėliau visas tas medinis rėmas apsuktas storu gofruotu kartonu bei galiausiai įvyniotas į pakavimo plėvelę. Net nenoriu skaičiuoti, kiek prireikė valandų 🙂 Bet ir klientas turėjo ką paveikti išpakuodamas… Na, bet nieko čia nepadarysi, daiktas gan nepigus, rankų darbo tai rizikuoti neverta.

Prisipažinsiu, kad nors ir atsakingai supakuota, ši siunta DHL kurjeriui perduota su baime. Baimė tik sustiprėjo, matant, kiek tarpinių stotelių Lietuvoje, Lenkijoje ir Vokietijoje šiai siuntai teko apkeliauti. Todėl nepaprastai palengvėjo, kai iš kliento sužinojau, kad prekė jį pasiekė saugiai. Nors labai džiaugiuosi draugišku klientu iš Vokietijos, bet palinkėsiu sau daugiau natūralų medį vertinančių klientų iš Lietuvos 🙂

Raudonmedžio stovai ausinėmsGerokai dažniau į užsienį iškeliauja mano gaminti stovai ausinėms. Ypač šio modelio stovą, matomą fotografijose, būtina supakuoti ypač atsakingai dėl jo laibos formos. O kaip tyčia paskutiniu metu tokius stovus tenka dažnokai siųsti pašto siuntomis į labai tolimas šalis – JAV ar Kanadą, taigi pakuotės nukeliauja tūkstančius kilometrų, pabuvoja daugybėje perkrovimo stotelių. Kad prekės sugadinimo rizika būtų minimali, kartoninę dėžę iš vidaus sutvirtinu mediniais intarpais, na, ir, žinoma, nepagailiu dėžę užpildančių minkštų medžiagų. Manau, tokia pakuotė jau turėtų būti pakankamai atspari tiek kritimui, tiek suspaudimui. Kol kas visi stovai kelionės iššūkius atlaikė, klientus pasiekė saugiai. 

 

Leave a Reply